Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Chojnice
    (89-600)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji

Chojnice

, Zakłady Mięsne Skiba S.A.

Pracownik Produkcji
Chojnice

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji

Wymagania

Szukamy osób, które:
- posiadają książeczkę do celów sanitarno – epidemiologicznych (lub chcą ją wyrobić),
- są gotowe do pracy w systemie zmianowym,
- lubią pracę w zespole,
- angażują się w wykonywane zadania,
- są pełne pozytywnej energii.

Dodatkowy atutem będzie:
- doświadczenie w pracy z nożem.

Nie masz doświadczenia? Nie martw się, nauczymy Cię wszystkiego! Zapewniamy Ci szkolenie stanowiskowe, z obsługi i maszyn i urządzeń.

Dołącz do nas, jeśli lubisz ludzi, masz w sobie pokłady energii i chcesz się rozwijać.

Oferujemy

Zaoferujemy Ci:
- umowę o pracę już po miesiącu,
- korzystne wynagrodzenie zawsze na czas,
- ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
- prywatną opiekę medyczną,
- bony świąteczne dla Ciebie i Twoich bliskich,
- fajne imprezy firmowe,
- wsparcie przyjaznego zespołu,
- dla ambitnych – możliwość awansu.