Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku .NET Team Lead

Gdańsk

, Sel-work

.NET Team Lead
Gdańsk

Opis stanowiska

- techniczny mentoring członków zespołu
- prowadzenie zespołu w celu utrzymania efektywności i produktywności
- dążenie do skutecznego wykonania backloga
- pomoc Product Ownerom w przygotowywaniu i estymowaniu backloga
- zapewnienie stosowania przez zespół dobrych praktyk: code review, testy jednostkowe, stosowanie gałęzi podczas commitowania, etc.
- proponowanie oraz rewizja architektury

Wymagania

- min.5 lat doświadczenia z .NET, C#
- znajomość i doświadczenie z MS SQL
- doświadczenie z .NET Core oraz we wdrażaniu REST API
- znajomość ASP.NET MVC oraz WebAPI
- umiejętność pisania testów jednostkowych (NUnit + Moq / NSubstitute)
- język angielski min. na poziomie B2 (komunikacja z klientem)
- mile widziane doświadczenie z RabbitMQ, NserviceBus i Docker

Oferujemy

Benefity: Lekcje języka angielskiego z native speakerem + Kursy online oraz do dyspozycji firmowa biblioteka + Dofinansowanie do certyfikatów branżowych + Możliwość relokacji w zagranicznych projektach krótko- i długoterminowych + Pakiet benefitów w systemie kafeteryjnym

Warunki zatrudnienia: B2B lub UoP

Start pracy: od zaraz