Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Bereza
    (21-560)

Praca na stanowisku Księgowy/Księgowa do biura rachunkowego

Bereza

, Biuro Rachunkowe Buchalter

Księgowy/Księgowa do biura rachunkowego
Bereza

Opis stanowiska

- wprowadzanie dokumentów do programu księgowego,
- księgowanie operacji gospodarczych,
- weryfikacja poprawności dokumentów księgowych,
- ustalanie rozrachunków z pracownikami i kontrahentami,
- wsparcie w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku,
- sporządzanie raportów dla Klientów,
- sporządzanie sprawozdań do GUS.

Wymagania

∗ Wykształcenie: średnie ekonomiczne / wyższe ekonomiczne,
∗ Doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego lub podobne,
∗ Umiejętność obsługi komputera, w tym:
- Pakiet Open Office,
- MS Office.
- *Opcjonalnie Comarch Optima
∗ skrupulatność,
∗ rzetelność,
∗ komunikatywność,
∗ umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy

∗ umowa o pracę,
∗ możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji własnych ambicji,
∗ stabilne warunki zatrudnienia,
∗ praca w miłym, małym zespole,
∗ praca w godzinach 9.00 - 17.00.