Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Sopot
    (81-701)

Praca na stanowisku Koordynator Projektu

Sopot

, Balanda

Koordynator Projektu
Sopot

Opis stanowiska

Firma Balanda, producent reklam poszukuje do współpracy osób na stanowisko koordynatora projektu.

Wymagania

pełnego zaangażowania w realizacji wytyczonych zadań
- znajomości rysunków technicznych, tj umiejętności ich czytania i interpretacji
- umiejętności współpracy z ekipami montażowymi
- sumienności i rzetelności w opracowywaniu dokumentacji dla działów firmy
- prawa jazdy kat B.
- umiejętności operowania w warunkach budowy
- chęci podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Mile widziane jest doświadczenie w branży reklamowej.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającym się, młodym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- system motywacyjny w postaci premii zależnych od wyników pracy
- możliwości awansu zawodowego
- świadczenia medyczne na zasadzie ubezpieczenia grupowego