Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Project Manager - Site Manager – Marine Interiors and Outfitting

Gdańsk

, Baltec Marine

Project Manager - Site Manager – Marine Interiors and Outfitting
Gdańsk

Opis stanowiska

Osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie i realizację projektów budowy/przebudowy/remontów wnętrz statków pasażerskich. Zakres w zależności od projektu - od prac stalowych, instalacji, budowy ścian, wykończenia ścian działowych, sufitów, podłóg - po kompletne wyposażenie typu meble, instalacje, materiały dekoracyjne.

Zakres obowiązków:
Analiza zakresu prac oraz dokumentacji dostarczonej przez klienta
Inspekcje na statkach (konieczne częste podróże służbowe)
Koordynowanie projektów wyposażenia wnętrz na wszystkich jego etapach od analizy dokumentacji po rozliczenie finansowe projektu
Zarządzanie zespołem przygotowania projektu
Współpraca z działem zakupów i logistyki
Kosztorysowanie prac związanych z projektem
Współudział w przygotowywaniu projektów technicznych dla wykonawców mebli i elementów wyposażenia wnętrz
Doradztwo, wyszukiwanie i zakup materiałów wykończeniowych, mebli i dekoracji
Spotkania z wykonawcami
Bieżąca komunikacja z klientem – wyjaśnianie zagadnień projektu
Bieżąca kontrola budżetu projektu oraz finalne rozlicznie
Kierowanie realizacją projektu
Współudział w przygotowaniu kosztorysów nowych projektów

Wymagania

Wykształcenie wyższe preferowane politechniczne: architektoniczne, budowlane lub okrętowe
Doświadczenie w realizacji projektów wykończenia wnętrz pod klucz (preferowane wnętrza okrętowe)
Orientacja w dostępnych na rynku materiałach wykończenia wnętrz okrętowych.
Znajomość branży meblowej
Znajomość AUTO CAD, MS Office, MS Project
Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie
Prawo jazdy kat. B
Umiejętności negocjacyjne.
Umiejętność kierowania zespołem i delegowania zadań
Umiejętność pracy pod presją czasu
Dyspozycyjność
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
Samodzielność

Mile widziane:
Doświadczenie w pracy na statkach pasażerskich
Znajomość przepisów związanych z wyposażeniem statków
Znajomość zagadnień związanych z instalacjami elektrycznymi, przeciwpożarowymi, sanitarnymi, wentylacją
Doświadczenie w projektowaniu wnętrz

Oferujemy

Atrakcyjną i ambitną pracę w międzynarodowym środowisku
Pracę w młodym i dynamicznym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do profilu kandydata