Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Serwisant obrabiarek CNC

Łódź

, ASTA Work

Serwisant obrabiarek CNC
Łódź

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należał serwis, instalacja oraz wykonywanie okresowych przeglądów obrabiarek CNC.

Serwisant Obrabiarek CNC
Miejsce pracy: dolnośląskie, podkarpackie, zachodniopomorskie, mazowieckie/łódzkie

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – automatyka, elektrotechnika, elektronika lub pokrewne
Doświadczenie w obsłudze obrabiarek, znajomość technologii CNC lub EDM
Doświadczenie związane z pracą jako Serwisant maszyn CNC, Mechanik lub Inżynier Mechanik
Firma jest również otwarta na Operatorów CNC lub pracowników Utrzymania Ruchu posiadających zdolności techniczne i chcących pracować w ramach Serwisu CNC
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – duża dyspozycyjność (w ramach swojego regionu)
Umiejętność samodzielnego organizowania pracy
Zaangażowanie w wykonywane zadania
Sumienność i pracowitość
Znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy

Ciekawą pracę w największej firmie w Polsce reprezentującej producentów obrabiarek do obróbki metali
Dostęp do nowych technologii i szkoleń
Stabilne zatrudnienie
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Narzędzia pracy (samochód służbowy/komputer/telefon)
Opiekę medyczną
Możliwość rozwoju w ramach organizacji, możliwe zmiany działów etc.
Dobrą atmosferę pracy i zespół (m.in. wyjazdy integracyjne, rozwój zawodowy, szkolenia)