Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Sekretarka

Gdańsk

, Anna Augustyniak

Sekretarka
Gdańsk

Opis stanowiska

Obsługa sekretariatu firmy oraz kompleksowa organizacja pracy biura – w szczególności koordynacja obiegu dokumentów, zapewnienie właściwego przepływu informacji, obsługa połączeń telefonicznych, zarządzanie korespondencją oraz obsługa spotkań z Klientami;
Koordynacja bieżących spraw administracyjno-organizacyjnych takich jak organizacja zaopatrzenia w artykuły biurowe czy współpraca z firmami zewnętrznymi;
Wsparcie w organizacji spotkań biznesowych i firmowych;
Dbanie o nienaganny wygląd biura oraz opieka nad sprzętem biurowym.

Wymagania

Dobra organizacja pracy – umiejętne układanie priorytetów;
Obowiązkowość oraz pełne zaangażowanie w powierzone zadania;
Rzetelne oraz sumienne podejście do obowiązków wynikających ze stanowiska;
Umiejętność pracy pod presją czasu;
Wysoka kultura osobista;
Komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu oraz podtrzymywaniu relacji biznesowych.

Oferujemy

Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;
Dobre wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy;
Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie;
Miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy;
Wsparcie ze strony przełożonych.