Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Rumia
    (84-230)

Praca na stanowisku Magazynier-Pakowacz

Rumia

, Jobhouse Sp. z o.o.

Magazynier-Pakowacz
Rumia

Opis stanowiska

· przygotowanie towaru do wysyłki
· przyjmowanie dostaw
· kontrola poprawności wydań towarów
· dbanie o porządek w miejscu pracy zgodnie z zasadami BHP

Wymagania

· wykształcenie średnie
· komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
· umiejętność organizacji pracy własnej
· mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku na magazynie
· zaangażowanie w pracę

Oferujemy

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
· pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
· wynagrodzenie miesięczne na poziomie 3600 zł brutto
· stałe godziny pracy (poniedziałek - piątek godz. 8:00-16:00)
· siłownie na terenie firmy, z której można korzystać przed i/lub po pracy
· dodatkowe benefity (m.in. dodatek za pranie odzieży roboczej, bony świąteczne, paczki na święta)
· możliwość podjęcia pracy od zaraz