Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Księgowa do biura rachunkowego

Gdańsk

, Tax Care SA

Księgowa do biura rachunkowego
Gdańsk

Opis stanowiska

kompletowanie dokumentów, weryfikacja ich poprawności i księgowanie;
wyliczanie podatku i sporządzanie deklaracji;
bieżący kontakt z klientem i prowadzenie profesjonalnej obsługi.

Wymagania

min. rok doświadczenia w pracy na KPiR, najchętniej w biurze księgowym;
bardzo dobrej znajomości aktualnych przepisów podatkowych;
sumienności i odpowiedzialności w codziennej pracy;
otwartości na dalszą naukę.

Oferujemy

umowę o pracę oraz pakiet benefitów (m.in. karta sportowa i prywatna opieka medyczna);
profesjonalne szkolenia merytoryczne;
wsparcie działu podatkowego;
jasne zasady awansu;
dogodną lokalizację i bardzo dobre warunki pracy.