Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Recepcjonista/Recepcjonistka

Katowice

, Firma DPM Sp. z o.o.

Recepcjonista/Recepcjonistka
Katowice

Opis stanowiska

 Zarządzanie recepcją;
 Ewidencja korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
 Przygotowywanie raportu kasowego i zestawienia do refaktur;
 Przygotowywanie kart czasu pracy;
 Aktualizacja bazy danych pracowników;
 Zamówienia artykułów biurowych;
 Kontakt z Centralą firmy;

Wymagania

 Dobra znajomość języka angielskiego;
 Obsługa urządzeń biurowych;
 Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – zatrudnimy jednak również osoby bez doświadczenia, gotowe do rozwoju,
 Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
 Gotowość do rozwoju.

Oferujemy

 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 Możliwość zatrudnienia w wymiarze połowy etatu bądź na pełnym etacie – do wyboru;
 Dużą samodzielność.