Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Poznań

, PF GRUPPEN

Pracownik produkcji
Poznań

Opis stanowiska

Praca na pakowni warzyw​, głównie marchwi, trwa cały rok, poza czerwcem. W okresie od stycznia do maja jest wysoki sezon i liczba pracowników podwaja się. ​
Jednym z dostępnych stanowisk jest operator maszyn VISAR, konserwator.

Maszyny te sortują automatycznie warzywa, należy dbać aby były czyste, a sortowanie odbywało się poprawnie. Skrócony zakres obowiązków:
mycie maszyn produkcyjnych myjką ciśnieniową, sprawdzenie jakości sortowania maszyn, czyszczenie kamer i luster, obsługa maszyn sortujących. Niektóre z prac odbywają się na wysokości maks. 5 metrów. Filmik i zdjęcia z pracy znajdziesz w ofercie. Praca jest wykonywana od poniedziałku do soboty. Trzeba być przygotowanym na nieplanowane zamówienia i dodatkowe godziny również w niedzielę i święta.

Wymagania

Znajomość języka angielskiego
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
Dyspozycyjność, praca na stałe
Dobra sprawność fizyczna,
Brak lęku wysokości,
Odpowiedzialność i sumienność
Własny samochód: dojazd do pracy ( zapytaj rekrutanta, może jest oferta bez wymaganego samochodu )

Oferujemy

Mycie maszyn produkcyjnych myjką ciśnieniową,
Sprawdzenie jakości sortowania maszyn,
Utrzymanie płynności działania maszyn poprzez czyszczenie kamer i luster
Obsługa maszyn sortujących
Inne prace produkcyjno - porządkowe