Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Java Developer

Gdańsk

, Sel-work

Java Developer
Gdańsk

Opis stanowiska

Tytuł stanowiska: Java Developer

Lokalizacja: Gdańsk

Forma zatrudnienia: UoP

Data Factory zbiera mikro- i makroekonomiczne dane z wielu różnorodnych źródeł. Poprzez silną analizę danych oraz implementacje sprawdzonych metod i algorytmów poprawiamy jakość danych.

Tworzymy platformę big data oraz integrujemy z nią systemy użytkowników w celu utrzymania najwyższej jakości danych, na podstawie których podejmuje się decyzje o wielomilionowych transakcjach.

Wymagania

- Java 8+ (Core, Multi-threading, Java Concurrency Framework),
- rozumienie oraz doświadczenie w tworzeniu stabilnych, skalowalnych usług dostępnych w czasie rzeczywistym, w tym projektowaniu RESTful web services,
- Spring Boot,
- doświadczenie z relacyjnymi bazami danych (idealnie neo4j),
- doświadczenie z nierelacyjnymi bazami danych (idealnie Apache HBase),
- Elastic Search, LogStash, Kibana,
- AWS (S3, SQS),
- narzędzia do tworzenia oprogramowania oraz zarządzania łańcuchem dostaw (Gradle, Jenkins, Sonar, GitLab),
- dogłębne rozumienie wzorców projektowych, zasad pisania czystego kodu oraz znajomość dobrych praktyk tworzenia oprogramowania,
- dobre umiejętności komunikacyjne.

Mile widziane:
- doświadczenie z rozwiązaniami Big Data;
- umiejętność analizy danych;
- język angielski na poziomie komunikacji biznesowej.

Oferujemy

- lekcje języka angielskiego z native speakerem,
- kursy online oraz do dyspozycji firmową bibliotekę,
- dofinansowanie do certyfikatów branżowych,
- możliwość relokacji w zagranicznych projektach krótko- i długoterminowych,
- pakiet relokacyjny dla osób spoza Gdańska,
- pakiet benefitów w systemie kafeteryjnym.