Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Lidzbark
    (13-230)

Praca na stanowisku Kkierowca C+E

Lidzbark

, JS TECHNOLOGIE

Kkierowca C+E
Lidzbark

Opis stanowiska

• Trzy wyjazdy w miesiącu po 4-5 dni w trasie na terenie Europy centralnej i dwa wyjazdy w miesiącu po 2-3 dni w trasie na terenie Polski

Wymagania

Poszukujemy osoby solinej i odpowiedzialnej.

Oferujemy

• Wynagrodzenie zawsze w terminie
• 9000 - 10000 km miesięcznie
• Wynagrodzenie ok 10000 zł brutto miesięcznie
• Pracę ze sprzętem najwyższej jakości MAN TGX 2017 + Naczepa Wielton 2018
Odpowiedzialną pracę na podstawie umowy o pracę
• Pojedynczą obsadę
• Czas pracy z zachowaniem obowiązujących norm