Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bergen
    (Norwegia)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Cieśla szalunkowy - Norwegia

Bergen

, Koncepcja

Cieśla szalunkowy - Norwegia
Bergen

Opis stanowiska

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
CIEŚLA SZALUNKOWY
Miejsce pracy: Norwegia, Bergen
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Obowiązki:
wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemowych PERI, DOKA, HUNNEBECK, itp.,
wykonywanie prac betoniarskich i zbrojarskich.

Wymagania

Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego,
Doświadczenie zawodowe min. 4 lata,
Umiejętność czytania rysunku technicznego,
Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców,
Doświadczanie w pracy w krajach skandynawskich.

Oferujemy

Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę,
Praca na pełny etat plus możliwe nadgodziny,
Wynagrodzenie od 175NOK/godzinę brutto (w zależności od doświadczania i poziomu znajomości j. obcego),
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania.

Sposób aplikowania:

CV w języku angielskim wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (referencje lub numery telefonów do poprzednich pracodawców) prosimy przesłać za pośrednictwem portalu, koniecznie z adnotacją w temacie maila: „Cieśla szalunkowy”.

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.