Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Administrator Linux

Bielsko-Biała

, Talent Partners

Administrator Linux

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do zespołu administratorów. Będzie ona odpowiedzialna za zarządzanie infrastrukturą serwerową i sieciową, tworzenie nowych rozwiązań, utrzymanie obecnych systemów Linux, administrowanie bazami danych, zapewnienie bezpieczeństwa sieciowego. Mile widziane doświadczenie lub chęć rozwoju w obszarze Continuous Integration, Continuous Delivery. Szukamy mocnego regulara lub seniora.

Wymagania

Zakres obowiązków i oczekiwania znajomość technologii:

• bieżąca administracja systemami operacyjnymi (Linux Debian),
• administracja i konfiguracja środowisk wirtualizacyjnych (XenServer),
• administracja i konfiguracja sieci LAN i WAN (BGP, Fortigate, Cisco, iptables),
• automatyzacja czynności operacyjnych – instalacji, konfiguracji i utrzymania (ansible),
• projektowanie i wdrażanie narzędzi i aplikacji z obszaru monitoringu (zabbix),
• utrzymanie systemów bazodanowych (mysql, postgres, mongodb),
• utrzymanie i rozwój infrastruktury oraz środowisk developerskich i testowych (nginx, php, rabbitmq),
• zapewnienie wysokiej wydajności oraz dostępności środowiska (proxy, load-balancery, klastry),
• wdrożenia aplikacji produkcyjnych i testowych, rozwiązywanie problemów w trakcie wdrożenia,
• analizowanie i rozwiązywanie problemów systemowych, awarii i problemów wydajnościowych,
• budowanie dobrych praktyk dla zespołów Dev i DevOps,
• wspieranie zespołów pracujących nad rozwojem aplikacji w tematach CD/CI,
• gotowość do dyżurów przez kilka dni w miesiącu.

Oferujemy

• zatrudnienie w profesjonalnej firmie IT,
• jasną ścieżka kariery - matryca kompetencji,
• pracę w kompetentnym zespole,
• zdrowe podejście, zrozumienie, otwartość, szczerość i przejrzystość na każdym poziomie,
• pakiet benefitów: karta FitProfit, ubezpieczenia grupowe na życie,
• szkolenie z języka angielskiego,
• elastyczne godziny pracy + możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
• prywatną opiekę zdrowotną,
• możliwość poszerzania swojej wiedzy i rozwoju zawodowego na szkoleniach i konferencjach branżowych.