Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. techniczno-projektowych

Gdańsk

, Drago

Specjalista ds. techniczno-projektowych
Gdańsk

Opis stanowiska

Dział Techniczny firmy Drago poszukuje do swojego zespołu doradcę ds. technicznych - docelowo projektanta systemów nawadniania. Posiadasz wyższe wykształcenie techniczne, doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji technicznych i wycen oraz umiesz dostosowywać się do częstych zmian to jesteś osobą, której szukamy do naszego zespołu. Stanowimy zgraną, kameralną ekipę, pracującą w przyjaznej atmosferze.

AutoCad 2D nie stanowi dla Ciebie problemu?
Cenisz sobie pracę w ciekawym, kameralnym zespole?
Lubisz kontakt z ludźmi?
Lubisz zieleń i cenisz jej wartość w swoim otoczeniu?
Szukasz stabilnej pracy z możliwością dalszego rozwoju?

Przygotowywanie ofert oraz szczegółowych kosztorysów
Opracowywanie dokumentacji projektowo-technicznych
Wsparcie techniczno-handlowe klientów
Prowadzenie szkoleń i prezentacji, po etapie wdrożenia

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne
Dobra znajomość programu AutoCad 2D
Umiejętność obsługi pakietu MS-Office,
Znajomość internetowych narzędzi komunikacyjnych oraz systemu CRM (mile widziana)
Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji technicznych i wycen (mile widziane)
Język angielski na poziomie min. B1
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 1 rok (dodatkowy atut)
Umiejętność sprawnego przyswajania nowej wiedzy
Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
Umiejętność pracy w grupie o zróżnicowanych osobowościach
Radzenie sobie w sytuacjach stresowych
Dyspozycyjność, rzetelność, dokładność, kreatywność
Obsługa innych programów graficznych mile widziana
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
Stałe dobre wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy
Szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje
Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon
Pełne wsparcie i wdrożenie do uzyskania samodzielności w działaniu