Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Młodszy specjalista ds. administracji i floty samochodowej z j. niemieckim

Wrocław

, tp-technoprojekt

Młodszy specjalista ds. administracji i floty samochodowej z j. niemieckim
Wrocław

Opis stanowiska

• Nadzór nad prawidłowym użytkowaniem samochodów służbowych
• Realizacja dostaw środków transportu oraz planowanie ich wymian
• Zarządzanie dokumentacją flotową
• Nadzór nad stanem technicznym floty samochodowej
• Wydawanie i odbiór samochodów od pracowników wraz z ich przeszkoleniem , nadzór nad dokumentacją
• Prowadzenie i odpowiedzialność za dokumentację flotową m.in.: protokoły wydań, mandaty, faktury

Wymagania

Firma instalacyjno-montażowa zatrudni osobę z doświadczeniem w pracach administracyjnych, ze znajomością budowy i zasad eksploatacji samochodów osobowych , mająca prawo jazdy kat. B oraz znajomością języka niemieckiego do naszego biura we Wrocławiu.

Oferujemy

• pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania
• wsparcie i pomoc w bieżącej pracy
• wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
• komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy