Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Lokalizacje

  • Przemyśl
    (37-700)

Forma zatrudnienia

  • praca zdalna

Praca na stanowisku Copywriter - praca zdalna

Przemyśl

, obpon

Copywriter - praca zdalna
Przemyśl

Opis stanowiska

PRACA DLA OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI !!

- Pisanie i redagowanie artykułów o zróżnicowanej tematyce
- Wyszukiwanie fraz kluczowych w dostępnych źródłach
- Analiza treści w Internecie, w ramach redagowanych artykułów

Szukamy Kandydatów do pracy zdalnej z terenu całej Polski

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- Roczne doświadczenie na stanowisku związanym z redagowaniem tekstów, np. redaktor, copywriter, specjalista ds. PR
- Lekkie pióro - łatwość formułowania treści
- Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
- Własny komputer z dostępem do Internetu w miejscu zamieszkania
- Pełna samodzielność i umiejętność organizacji pracy
- Sumienność

Oferujemy

- Współpracę w oparciu o umowę o pracę
- Pełny etat i elastyczne godziny pracy
- Wynagrodzenie 2250 brutto na m-c podstawy plus premia od wyników (do 50% podstawy)