Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Asystent ds rozwoju eksportu

Gdańsk

, Baltrade

Asystent ds rozwoju eksportu
Gdańsk

Opis stanowiska

- Rozwój sprzedaży hurtowej na rynkach zagranicznych z wykorzystaniem narzędzi internetowych i podtrzymywanie współpracy z klientami
- Nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami
- Współpraca z obecnymi klientami firmy

Wymagania

- Status studenta
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem
- Podstawowa znajomość pakietu Office (Word, Excel, poczta elektroniczna)

Oferujemy

- Pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się firmie handlowej
- Możliwość dopasowania godzin pracy do zajęć na uczelni
- Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów z zakresu marketingu.

Informacje o firmie
Firma Baltrade powstała w 1990 roku i od początku swojej działalności stawia na specjalizację w dystrybucji różnego rodzaju baterii, akumulatorów, ładowarek i innych produktów z zakresu elektroniki. Biuro firmy wraz z magazynem mieści się w Gdańsku-Kokoszkach przy ulicy Kartuskiej 493.

Obecnie spółka szczyci się 29-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu należy do liderów rynku bateryjnego, będąc znanym i cenionym dostawcą dla wielu polskich i europejskich przedsiębiorstw.

Aktualnie poszukujemy osoby do działu eksportu, która będzie zajmowała się nawiązywaniem kontaktu z nowymi kontrahentami, poszerzaniem bazy klientów oraz przygotowywaniem ofert.