Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Kierownik produkcji

Poznań

, PF GRUPPEN

Kierownik produkcji
Poznań

Opis stanowiska

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Okres pracy: 3 miesiące (okres próbny), następnie podjęcie stałej współpracy
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania
Ilość wakatów: 2

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
• znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
• biegła obsługa urządzeń mobilnych oraz pakietu Office (przede wszystkim Excel),
• wysoki poziom umiejętności zarządczych,
• rozwinięte zdolności analityczne,
• doskonała organizacja pracy,
• rzetelność i dyspozycyjność,
• minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku / mile widziane doświadczenie w zarządzaniu strukturami wielu zespołowymi,
• umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu,
• umiejętność opracowania strategii działania na przyszłość,
• silna motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz nastawienie na realizację celów,
- prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

• Wypłatę wynagrodzenia co miesiąc, ZAWSZE NA CZAS
- Stawka godzinowa brutto: 120 DKK brutto (około 69 PLN brutto - okres próbny),
- Stawka 130 DKK brutto (około 75 PLN brutto - po okresie próbnym),
Dodatek nocny go każdej godziny: 15 DKK (od 21.00 do 5.00),

Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków to 13000 PLN + 1000 PLN wakacyjne

Dodatek wakacyjny 12.5% do każdej przepracowanej godziny,
- Praca w systemie dwuzmianowym (zmiana dzienna i nocna),
- Możliwość pobierania zaliczek do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
- Wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
-Firmowe lunche w każdy piątek,
- Pomoc w organizacji mieszkania (od 5 do 40 km od pracy, 85 - 100 kr / noc, dobre warunki mieszkaniowe).
- Odpowiedzialne i ciekawe zadania zawodowe,
- Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów,
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji,
- Stabilne zatrudnienie w duńskiej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Zakres obowiązków:
• kompleksowe zarządzanie zespołem pracowników w firmie produkcyjno-rolnej
-realizacja określonych zadań produkcyjnych wraz z brygadą pracowników,
- organizacja pracy, motywowanie,
• nadzorowanie, kontrolowanie i optymalizowanie procesów pracy pod kątem wydajności pracy,
• przygotowywanie, realizacja oraz nadzór nad planem zamówień oraz grafikiem pracy,
• rozwiązywanie problemów organizacyjnych grup pracowników,
• dbałość o przestrzeganie przepisów BHP,
- kontakt z duńskim klientem,
• współpraca z działami wewnętrznymi w firmie, m.in: rekrutacja, administracja.