Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego ds. sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego

Bydgoszcz

, ENERGOMIX SP. Z O.O.

Doradca Klienta Biznesowego ds. sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego oraz partnerem większości spółek obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Współpracujemy z 17 dostawcami energii w Polsce oraz z czołowym doradcą energetycznym w Wielkiej Brytanii z oddziałami w całej Europie i USA. Działamy na terenie całego kraju poprzez sieć profesjonalnych Doradców Klienta. Nasze biuro centralne znajduje się w Warszawie. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności oraz ogromnym potencjałem wzrostu rynku energii w Polsce poszukujemy do współpracy doświadczonych i gotowych na nowe wyzwania zawodowe kandydatów do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:
Pozyskiwanie klientów biznesowych (dla zainteresowanych również możliwość sprzedaży do klientów indywidualnych) w ramach doradztwa energetycznego (zakup energii elektrycznej i gazu), optymalizacja dystrybucji, technologie redukcji poboru, monitoring),
Aktywne utrzymywanie i obsługa dotychczasowych Klientów,
Przygotowywanie ofert, analiz i prognoz dla Klientów,
Negocjowanie warunków współpracy oraz przygotowanie kontraktów.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta (budowanie rynku, poszukiwanie nowych klientów), najlepiej w branży energetycznej, telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej,
Mile widziane posiadanie portfela kontaktów pozwalających na wdrożenie w rynek,
Wysoka aktywność w działaniu oraz nastawienie na sukces,
Zdolności negocjacyjne i interpersonalne,
Wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność,
Prawo jazdy, komputer z dostępem do Internetu,
Umiejętność obsługi programów MS Office i poczty elektronicznej.

Oferujemy

Najlepszy na rynku system wynagrodzenia prowizyjnego,
W pierwszych miesiącach program INKUBATOR – wynagrodzenie podstawowe uzależnione od ilości pozyskanych klientów lub faktur od potencjalnych klientów + wynagrodzenie prowizyjne,
W pierwszych miesiącach możliwość wynagrodzeń zaliczkowych,
Elastyczne formy współpracy (umowa agencyjna (własna działalność) lub umowy cywilnoprawne (zlecenie) - dla najlepszych umowa o pracę),
Klarowna ścieżka kariery (Handlowiec – Kierownik Zespołu Sprzedaży – Regionalny Dyrektor Sprzedaży),
Dla najbardziej aktywnych użytkowanie firmowego samochodu,
Pełne wsparcie Back Office oraz opieka regionalnego Dyrektora Sprzedaży,
Brak ograniczeń terytorialnych ani ograniczeń pod względem typu klienta,
Wyłączność obsługiwanych klientów (również w kolejnych latach),
Dostęp do pełnego portfolio produktowego,
Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,
Szkolenie wstępne oraz szkolenia okresowe z wiedzy dotyczącej branży energetycznej (z udziałem Spółek Obrotu),
Konkursy sprzedażowe, spotkania integracyjne,

Naszą ambicją jest tworzenie najlepszej profesjonalnej organizacji działającej w obszarze doradztwa energetycznego w Polsce. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym, gdyż dzięki ich pracy nasza firma ma szansę na dalszy rozwój.
Dołącz do nas i rozpocznij pracę w perspektywicznej, intensywnie rozwijającej się branży doradztwa energetycznego w Polsce!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.