Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Operator produkcji

Bełchatów

, Select

Operator produkcji
Bełchatów

Opis stanowiska

- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz odpowiedzialność za ich prawidłową eksploatację.
- Przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w firmie zasad, procedur i regulaminów.
- Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie uwag i niezgodności.

Wymagania

- Uprawnienia na wózki widłowe UDT (możliwość wykonania uprawnień w trakcie lub przed podjęciem zatrudnienia)
- Mile widziane praktyki oraz doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.
- Mile widziane wykształcenie średnie (mechaniczne).
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
- Umiejętność obsługi komputera.
- Sumienność, dokładność.
- Zaangażowanie w pracę.
- Samodzielność i operatywność w działaniu.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa miesięczna, premie, dodatki, premia roczna, PPE).
- Możliwość rozwoju oraz doskonalenia zawodowego.