Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Inżynier Procesu

Bydgoszcz

, Jabil Circuit Poland Sp. z o.o.

Inżynier Procesu
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków:
Prowadzenie działań standaryzujących i optymalizujących proces
Wdrażanie nowych technologii i metod wytwarzania
Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji technicznej procesu produkcyjnego
Analiza kosztów oraz wsparcie przygotowania oferty
Definiowanie narzędzi i wyposażenia, niezbędnych do realizacji produkcji
Analiza i definiowanie standardów fabrycznych
Współpraca z klientem na poziomie technicznym

Wymagania

Jakie wymagania musisz spełniać, aby ubiegać się o tę pracę:
Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, budowa maszyn, materiałoznawstwo, inżynieria przemysłowa lub pokrewne)
Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
Znajomość oprogramowania AutoCad Inventor lub Solid Works, MS Office
Znajomość zagadnień materiałoznawstwa
Znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnym (B2)
Kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:
Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się w firmie międzynarodowej,
Udział w projektach międzynarodowych
Możliwość podróży zagranicznych na terenie całego świata
Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
Pomoc przy relokacji

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie. Jednocześnie oświadczam, że złożone przeze mnie dokumenty aplikacyjne są zgodne z prawdą."