Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Dyspozytor - Logistyk

Bydgoszcz

, Adecco Poland Sp. z o.o.

Dyspozytor - Logistyk
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów z Bydgoszczy i okolic na stanowisko:

Nr ref.: Dyspozytor/05/15
Miejsce pracy: Bydgoszcz, Fordon

Zadania:

• Planowanie tras samochodów;
• Rozliczanie kierowców z zaplanowanych tras;
• Utrzymywanie bieżących kontaktów telefonicznych oraz mailowych z klientami i kierowcami;
• Wydawanie dyspozycji kierowcom.

Wymagania

• Doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta wewnętrznego lub zewnętrznego;
• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe, preferowane logistyczne;
• Dobra znajomość programu MS Excel;
• Umiejętność pracy w zespole, otwartość na zmiany, elastyczność;
• Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania szybkich decyzji;
• Wysokie poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania i zaangażowanie;
• Doskonała organizacja pracy;
• Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku logistycznym oraz w zarządzaniu zespołem pracowników;
• Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 - zmianowym.

Oferujemy

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (za pośrednictwem agencji zatrudnienia) z możliwością zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w późniejszym terminie;
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Przyjazną atmosferę w pracy;
• Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu od poniedziałku do piątku w systemie 3 – zmianowym.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV wraz z nr ref: Dyspozytor/05/15 w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).