Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Głuchołazy
    (48-340)

Praca na stanowisku Kierownik ds. logistyki

Głuchołazy

, wbs praca

Kierownik ds. logistyki
Głuchołazy

Opis stanowiska

- Zarządzanie logistyką magazynową.
- Optymalizacja procesów, przepływu towarów i stanów magazynowych.
- Aktywna współpraca z Działami Zaopatrzenia, Produkcji, Sprzedaży.
- Kierowanie podległym zespołem pracowników (8-10 osób).

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku (o zbliżonym zakresie obowiązków).
- Doświadczenie w zarządzaniu logistyką magazynową oraz optymalizowaniu jej procesów.
- Własna inicjatywa, samodzielność i dobra organizacja pracy.
- Wykształcenie min. średnie.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uznaniowe uzależnione od osiąganych wyników.
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).
- Samodzielną i odpowiedzialną pracę.
- Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.