Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Textil market kontrola cen

Szczecin

, Jobman

Textil market kontrola cen
Szczecin

Opis stanowiska

Oferta pracy tymczasowej.

Skanowanie kodów produktów w celu zweryfikowania poprawności cen (cena na metce, a cena na etykiecie produktu)

-kontrola zgodności cen w systemie i cen podanych na sklepie
- dbanie o wygląd sklepu zgodnie ze standardami firmy

Wymagania

- znajomość obsługi urządzeń mobilnych (kontrola cen odbywa się przez aplikację zainstalowaną w smartfonie)

- komunikatywność
- dyspozycyjność

Oferujemy

- umowę zlecenie
- elastyczny czas pracy
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród