Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku KIEROWNIK JAKOŚCI

Łódź

, Agencja Pracy Select

KIEROWNIK JAKOŚCI
Łódź

Opis stanowiska

- Kontrola parametrów procesu produkcyjnego.
- Redukcja strat (braki, odpady) poprzez optymalizację wytwarzanych wyrobów.
- Przeprowadzanie regularnych audytów jakościowych, testów oraz udział/wsparcie we wdrażaniu nowych produktów.
- Nadzór nad dokumentacją technologiczną i systemową.
- Nadzór nad prowadzeniem analiz trendów wyników kontroli wewnętrznych i zewnętrznych.
- Wdrażanie przyjętych przez grupę standardów jakościowych.
- Nadzór nad utrzymaniem obowiązujących systemów.
- Nadzór nad ciągłym udoskonalaniem procesu zapewnienia jakości.
- Reprezentowanie zarządu w przeprowadzanych audytach oraz inspekcjach.
- Rozpatrywanie reklamacji (analizy, raporty), wdrażanie działań korygujących.
- Monitorowanie wskaźników jakościowych (reklamacje, braki, odpady).
- Inicjowanie oraz nadzór nad podejmowaniem czynności mających na celu usuwanie przyczyn niezgodności i zapobieganie ich występowania w przyszłości.

Wymagania

- Znajomość metod i technik produkcji.
- Znajomość zasad zarządzania jakością.
- Umiejętność kierowania kapitałem ludzkim.
- Zdolności organizacyjne.
- Wiedza z zakresu elektroniki (PCBA).
- Odpowiedzialność.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
- Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji/Zarządzanie jakością) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Współpraca w międzynarodowym środowisku.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
- Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności.
- Miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.