Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Łódź

, Agencja Pracy Select

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Łódź

Opis stanowiska

- Nadzorowanie kontroli zgodności wychodzących towarów z zamówieniami i specyfikacjami.
- Przestrzeganie procedur magazynowania towarów.
- Dbanie o odpowiednie magazynowanie produktów firmy zgodnie z wyznaczonymi standardami.
- Obsługa wózka widłowego.

Wymagania

- Uprawnienia na wózki widłowe – UDT.
- Znajomość obsługi komputera – warunek konieczny.
- Uczciwość, systematyczność.
- Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie.
- Odpowiedzialność, rzetelność, lojalność.

Oferujemy

- Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat.
- Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 16:00 lub 7:00-15:00
- Stabilne warunki zatrudnienia.