Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku Webdeveloper

Rzeszów

, Kiwi Media Reklama i Marketing

Webdeveloper
Rzeszów

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Kiwi Media Reklama i Marketing poszukujemy kandydatów na stanowisko Webdeveloper

Opis stanowiska:
- przygotowywanie i optymalizacja kodu na potrzeby stron i serwisów internetowych również dla urządzeń mobilnych;
- tworzenie zaawansowanych rozwiązań w zakresie rozwoju i modyfikacji stron i serwisów internetowych;
- implementacje i wdrożenia szablonów graficznych na potrzeby stron i serwisów www;
- projektowanie i modelowanie aplikacji webowych na podstawie dostarczonych specyfikacji;
- budowa, aktualizacja oraz rozwój stron internetowych opartych o platformę Wordpress;
- zarządzanie i tworzenie szablonów oraz pluginów dla platformy Wordpress;
- testowanie i bieżące utrzymanie stron internetowych i aplikacji web;
- integracja rozwiązań webowych z systemami CMS;
- tworzenie landing pages na potrzeby realizacji kampanii;
- wsparcie akcji mailingowych, projektowanie newsletterów.

Wymagania

- wieloletnie doświadczenie w tworzeniu kodu stron internetowych oraz aplikacji webowych poparte portfolio
- bardzo dobra znajomość HTML (HTML5, XHTML), CSS, JS (w tym biblioteki jQuery);
- bardzo dobra znajomość języka PHP;
- bardzo dobra znajomość systemów bazodanowych MySQL;
- dobra znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami W3C;
- doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu CRM lub CMS będzie dodatkowym atutem;
- doświadczenie w cięciu layoutów i makiet na potrzeby stron www (dobra znajomość Adobe Photoshop);
- praktyczna znajomość zasad Usability, User Experience oraz Responsive Web Design;
- znajomość skryptów Prestashop będzie dodatkowym atutem;
- bardzo dobra znajomość platformy Wordpress;
- dokładność i zaangażowanie;
- umiejętność pracy pod presją czasową.

Oferujemy

- stabilne formy zatrudnienia;
- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- udział w zaawansowanych technologicznie projektach dla znaczących klientów;
- możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
- przyjazną atmosferę w młodym zespole.

Miejsce pracy: Rzeszów
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio za pomocą portalu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).