Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Pracownik magazynu

Poznań

, Jobman

Pracownik magazynu
Poznań

Opis stanowiska

Pracownik magazynu - oferta pracy tymczasowej.
Do Twoich zadań należeć będzie:
- kompletowanie zamówień
- kontrola jakościowa i ilościowa towarów
- monitorowanie stanów magazynowych
- terminowa i rzetelna realizacja zamówień
- inne czynności magazynowe zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania

- aktualna książeczka sanepidowska
- czynne prawo jazdy kat. B
- dyspozycyjność do pracy w godzinach 12:00 - 20:00
- komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

- umowę zlecenie
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
- program Strefa Aktywnych z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród