Branża

  • Budownictwo

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Hasselt
    (Belgia)

Praca na stanowisku Brukarz - Belgia

Opis działalności firmy

ITZU Polska Sp. z.o.o jest częścią belgijskiej grupy rekrutacyjnej ITZU Jobs, zajmująca się rekrutacją i selekcją pracowników niskiego, średniego i wysokiego szczebla z Polski dla klientów spółki w Belgii. Naszymi największymi wartościami są uczciwość i rzetelność w działaniu, poprzez zapewnienie kandydatom chcącym podjąć legalną pracę w Belgii jak najłatwiejszego startu i pracy zgodnej z oczekiwaniami i kompetencjami pracowników.

Brukarz - Belgia
Hasselt

Opis stanowiska

Firma naszego Klienta zajmuje się pracami ziemnymi i brukarskimi - parkingi, podjazdy, budynki użyteczności publicznej jak i prywatne.

Wymagania

Wymagania:   - doświadczenie w układaniu kostki brukowej na podjazdach, parkingach, wokół budynków - umiejętność pracy zespołowej - umiejętność obsługi maszyn i narzędzi brukarskich - komunikatywna znajomość języka angielskiego - pozytywne nastawienie do pracy - mile widziane 3-osobowe zespoły w tym lider ekipy, wymagana znajomość języka niderlandzkiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym telefoniczny kontakt z bezpośrednim przełożonym i zdanie raportu z przebiegu prac

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie – 14.20-17 EUR / h brutto-
- Legalne zatrudnienie na warunkach belgijskich - stałe zatrudnienie
- Dodatek wakacyjny (15.38% rocznych zarobków brutto)
- Premię roczną (8,15% rocznych zarobków brutto)
- Dodatek rodzinny
- Pozostałe premie i bonusy zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii
- Załatwienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
- Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
- Pracę na stałe
- Ubranie robocze/buty