Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny / produkcyjny

Toruń

, Folga

Pracownik fizyczny / produkcyjny
Toruń

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce wykonywania pracy: Opole
Stawka: 12 zł netto/h
Obowiązki:
• Rozbiór mięsa na elementy, wykrawanie mięsa od kości, pakowanie elementów do tacek.

Wymagania

• Gotowość do podjęcia pracy,
• Zaangażowanie, motywacja i sumienność,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
• Aktualne badania sanepidowskie.

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie,
• Odzież roboczą,
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Praca w systemie 2 zmianowym (5-13 / 13-22 poniedziałek,
wtorek do piątku 6-14, 14-22),
• Stabilne zatrudnienie,
• Wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do pracy,
• Stałą opiekę koordynatora,
• Szacunek, bezpieczeństwo, rozwój.