Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Kierownik DS

Poznań

, AŽD PRAHA s.r.o.

Kierownik DS
Poznań

Opis stanowiska

Zatrudnimy na pełny etat do pracy na stanowisku:
Kierownik DS. Automatyki i technologi zabezpieczeń na liniach kolejowych w POLSCE

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie techniczne, elektryczne
- Świadectwo kwalifikacyjne SEP do 1 kV
- Doświadczenie zawodowe, zdolności organizacyjne, doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
- Doświadczenie w pracy na budowach zagranicą, znajomość języka polskiego mile widziana
- Dyspozycyjność, dobra znajomość PC, prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Ciekawą pracę w solidnej czeskiej firmie
- Regularne szkolenia, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- Praca cztery dni w tygodniu (37,5 h/tydzień)
- Wysokość wynagrodzenia podle doświadczenia zawodowego
- Świadczenia pracownicze podle Układu zbiorowego pracy