Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Punkt Obsługi Klienta

Warszawa

, ISSP Sp. z o.o.

Punkt Obsługi Klienta
Warszawa

Opis stanowiska

Punkt Obsługi Klienta – Obsługa kasy
Miasto: Warszawa

ZAPRASZAMY OSOBY:
Energiczne, kreatywne, otwarte na nowe wyzwania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- rozliczenie ze sprzedaży
- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klienta

Wymagania

- dyspozycyjność
- rzetelność
- pełnoletność

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, dla osób nieuczących się odprowadzane pełne składki i ubezpieczenie zdrowotne
- stawka 17,75 zł brutto/h
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej
- praca zmianowa w godz. 7-21