Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Tłumacz języka niemieckiego i holenderskiego

Zielona Góra

, Grupa expondo

Tłumacz języka niemieckiego i holenderskiego

Opis stanowiska

• Tłumaczenia techniczne z języka niemieckiego na język holenderski np. treści stron internetowych, opisów lub instrukcji produktów

Wymagania

• Zaawansowana znajomość języka holenderskiego
• Dobra znajomość języka niemieckiego (głównie pisanego i czytanego)
• Bardzo dobra umiejętność komunikacji pisemnej
• Mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach
• Podstawowa znajomość branży technicznej i handlowej będzie dodatkowym atutem
• Otwartość, kreatywność i chęć zaangażowania się w bycie częścią naszego zespołu
• Gotowość do zapoznania się z szerokim portfolio naszych produktów
• Wykazywanie zainteresowania naszymi produktami i wyczucie w zakresie informacji o odpowiednich dla klientów i wspierających ich zakup produktach

Oferujemy

• Sprawiedliwie wynagradzaną praktykę lub pracę studencką trwającą co najmniej 3 miesiące
• Kompleksowe wdrożenie
• Bycie częścią naszego międzynarodowego zespołu
• Ciekawy i zróżnicowany obszar zadań
• Możliwość rozwoju i miejsce na własne pomysły
• Równowagę między życiem zawodowym i prywatnym
• Elastyczne godziny pracy
• Świeże owoce, ciepłe i zimne napoje
• Imprezy integracyjne