Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Account Manager

Wrocław

, Itpunkt

Account Manager
Wrocław

Opis stanowiska

* nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
* współpraca z zespołem inżynierów oraz zewnętrznymi partnerami
* dopasowywanie proponowanych rozwiązań IT do potrzeb klienta
* koordynowanie procesów sprzedaży
* prowadzenie negocjacji handlowych
* obsługa przed i po sprzedażowa klientów

Wymagania

* znajomość technik i strategii sprzedaży oraz negocjacji
* samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej
* zaangażowanie w wykonywane działania
* komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
* umiejętność pozyskiwania nowych klientów i utrzymania relacji
* chęć ciągłego podnoszenia własnych umiejętności
* zainteresowanie branżą IT i nowościami technologicznymi

Oferujemy

* praca na pełen etat
* po okresie próbnym, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* stałe wynagrodzenie i system premiowy
* możliwość udziału w branżowych szkoleniach i rozwoju zawodowego