Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Grafik 3D

Gdańsk

, Cormorant Yachts

Grafik 3D
Gdańsk

Opis stanowiska

Tworzenie wizualizacji jachtów;
kompozycja scen;
tworzenie materiałów;
dobór technik wykonania projektu;
rendering wykonywanych modeli.

Wymagania

Doskonała znajomość oprogramowania 3D typu Rhino 3D, 3ds Max;
podstawowa znajomość oprogramowania: AutoCAD;
tworzenie realistycznych wizualizacji;
planowanie zadań w czasie.

Oferujemy

Dwa bezwzględne warunki podjęcia współpracy:

Przesłanie portfolio w jakiejkolwiek formie przez formularz aplikacji;
podpisanie umowy o dzieło (lub umowy ramowej na stworzenie prac graficznych) z klauzulą poufności oraz przekazaniem autorskich praw majątkowych na wszelkich polach, łącznie z prawami zależnymi.