Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Obsługa klienta

Białystok

, Wymarzone Lody

Obsługa klienta
Białystok

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:
• Obsługa Klienta
• Przyjmowanie i przygotowywanie zamówień (m.in. kawy, desery, koktajle, gofry)
• Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Wymagania

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wysoka kultura osobista, zaangażowanie, uczciwość
• Umiejętność pracy w zespole
• Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych
• Mile widziany status studenta

Oferujemy

• Pracę na stałe
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Miłą atmosferę

OPIS DODATKOWY:
Miejsce wykonywania pracy to nowo otwierająca się Lodziarnio - kawiarnia Wymarzone Lody w Galerii Outlet .
CV proszę kierować przez portal.