Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku Operator Produkcji

Gorzów Wielkopolski

, Adecco

Operator Produkcji

Opis stanowiska

- proste prace manuale na produkcji;
- obsługa maszyn/urządzeń produkcyjnych;
- kontrola jakości produktów gotowych;

Wymagania

- zdolności manualne,
- chęć do pracy,
- możliwość pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta (cały etat)
- wynagrodzenie zasadnicze rosnące ze stażem pracy plus premie miesięczne;
- pracę w dogodnym dla Ciebie systemie - zmianowym
- dofinansowania do posiłków
- nagrody za pomysły i usprawnienia;
- możliwość rozwoju, szkoleń, poszerzania kompetencji zawodowych;