Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik fizyczny

Warszawa

, P.U. JAREX Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny
Warszawa

Opis stanowiska

• roboty ziemne,
• układanie kabli i rur w wykopach,
• porządkowanie terenu na budowie

Wymagania

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
Motywacja i chęć do wykonywania pracy;
Chęć dalszego rozwoju;
Sumienności, odpowiedzialność;
Gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez Spółkę;

Oferujemy

Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony);
Niezbędne narzędzia pracy i wyposażenie w ubiór roboczy;
Zakwaterowanie, ciepły posiłek oraz transport na miejsce pracy;
Stabilne warunki zatrudnienia,
Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień;
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
Praca pełna wyzwań w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
Praca na terenie Polski.