Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Specjalista Obsługi Procesów

Gdańsk

, Quad/Graphics Europe sp. z o.o.

Specjalista Obsługi Procesów
Gdańsk

Opis stanowiska

Dostarczanie najwyższej jakości usług dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych zaangażowanych w proces;
Przygotowywanie cyfrowych wersji materiałów drukowanych (magazyny, katalogi);
Kontakt z klientami z terenów USA poprzez e-mail i Skype;
Raportowanie pojawiających się błędów, ocena stopnia złożoności problemu i gdy wymaga tego sytuacja eskalowanie go do wsparcia technicznego;
Poszukiwanie nowych rozwiązań i sugerowanie zmian w procesach;

Wymagania

Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2, doświadczenie w pracy w języku angielskim z klientem biznesowym lub w branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem;
Gotowość do pracy zmianowej (praca głownie w godzinach 13-21, 15-23) od poniedziałku do piątku według amerykańskiego kalendarza.
Zapraszamy zarówno kandydatów pragnących rozpocząć karierę, jak również osoby posiadające doświadczenie w kontroli jakości i obsłudze klienta w branży SSC/BPO ;
Znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel oraz umiejętność obchodzenia się z plikami .pdf. Doświadczenie w obsłudze programu Adobe Acrobat będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

Możliwość rozwoju w branży poligraficznej i pracy z największymi wydawnictwami na rynku (ponad 9000 tytułów);
Profesjonalne szkolenie wdrażające w obowiązki;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
Dostęp do dodatkowych benefitów pozapłacowych takich jak: prywatne ubezpieczenie medyczne, karty sportowe, prywatne ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, dostęp do ZFŚS;