Branża

  • Reklama/ Grafika / Fotografia

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku GRAFIK KOMPUTEROWY

Białystok

, TENT GRUPA

GRAFIK KOMPUTEROWY
Białystok

Opis stanowiska

Firma TENT GRUPA specjalizująca się w produkcji balonów i innych form pneumatycznych jako nośników reklamy poszukuje osób na stanowisko:

Wymagania

● Doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu grafiki reklamowej ( np. banery itp.)
● Biegła znajomość programów do obróbki i optymalizacji grafiki (CorelDraw, Photoshop, Illustrator),
● Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
● Znajomość programów do grafiki 3D (Cinema 4D)
● Umiejętność odpowiadania kreacją na potrzeby Klienta oraz wizualizacji koncepcji na podstawie dostarczonych założeń.

Oferujemy

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz portfolio przez portal.