Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Zielona Góra
    (65-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Helpdesk

Zielona Góra

, expondo Polska sp. z o.o. sp. k.

Specjalista ds. Helpdesk

Opis stanowiska

Diagnoza oraz rozwiązywanie problemów użytkowników w ramach pierwszej linii wsparcia
Zarządzaniem klienckimi systemami operacyjnymi i aplikacjami
Wprowadzanie zmian i rozbudowa infrastruktury IT
Monitorowanie infrastruktury IT i reagowanie na zdarzenia
Utrzymywanie aktualnej dokumentacji, spisów i ewidencji urządzeń

Wymagania

Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Biegła znajomość systemów operacyjnych oraz aplikacji firmy Microsoft
Umiejętność logicznej analizy problemów z obszaru IT i sprawnego ich rozwiązywania
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych, komputerów i aplikacji
Doświadczenie w obsłudze klientów Active Directory
Podstawowa znajomość zagadnień sieci LAN
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
Dokładność i dbałość o szczegóły

Mile widziane:
Doświadczenie w obsłudze O365

Oferujemy

Możliwość bycia częścią wiodącej w Europie, nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się globalnej firmy B2B z biurami w Berlinie, Warszawie, Zielonej Górze i centrami kompetencyjnymi w 3 lokalizacjach w Chinach
Zostanie cennym członkiem globalnego i ambitnego zespołu: 250 pracowników, 19 różnych narodowości i obecność na rynku w 28 krajach
Owocna współpraca z młodym i międzynarodowym zespołem profesjonalistów otwartych na nowe inicjatywy
Stabilne warunki zatrudnienia i możliwość przejęcia globalnej odpowiedzialności już od pierwszego dnia pracy
Możliwość wdrażania i opracowywania naszej ambitnej strategii eCommerce z realnymi możliwościami na wdrażanie nowych pomysłów
Nowoczesne środowisko pracy o wysokich standardach technicznych i jasnym, oświetlonym biurze
Szerokie perspektywy rozwoju, elastyczny czas pracy i zawsze wolne weekendy
Dofinansowanie pakietu sportowego
Atrakcyjne zniżki na wszystkie produkty firmy
Doskonałe warunki pracy, np. codziennie świeże owoce, przekąski, duży wybór ciepłych i zimnych napojów