Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Praca na stanowisku Magazynier

Sosnowiec

, Biznes Partner

Magazynier
Sosnowiec

Opis stanowiska

Zbieranie/ rozkładanie
Pakowanie, kontrolowanie przyjmowanych towarów
Praca ze skanerem

Wymagania

Zaangażowania oraz chęci do pracy w systemie trójzmianowym
Chęć do zdobycia nowych umiejętności
Punktualności oraz pozytywnego nastawienia

Oferujemy

Umowę o pracę od Pn-Pt przez 8h/ 3 zmiany (6-14,14-22,22-6)
podstawowe wynagrodzenie przy umowie o pracę + premie (frekwencyjną, za wyniki, kwartalną)
BENEFITY: Kartę Ok System , Pakiet Ubezpieczeń na życie
Transport na terenie Sosnowca
Bony, paczki na święta