Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Zagnańsk
    (26-050)

Praca na stanowisku Kelner

Zagnańsk

, Kompleks Świętokrzyska Polana

Kelner
Zagnańsk

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: Obsługa Gości indywidualnych, grup pobytowych i imprez okolicznościowych.
Obsługa w punktach gastronomicznych oraz dbanie o czystość zgodnie ze standardami HACCP.

Wymagania

OCZEKUJEMY:
Wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności, sumienności, kreatywności .

DODATKOWE ATUTY
Wykształcenie gastronomiczne lub praca na podobnym stanowisku , książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych, obsługa kasy fiskalnej.

Oferujemy

Umowę o pracę lub zlecenie, szkolenia wdrażające na w/w stanowisko, procedury obsługi poszczególnych grup Klientów i punktów.