Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Pomoc kuchenna

Rzeszów

, Restauracja La Grotta

Pomoc kuchenna
Rzeszów

Opis stanowiska

Restauracja La Grotta w Rzeszowie poszukuje osoby na stanowisko pomoc kuchenna.

Zakres obowiązków pomocy kuchennej; prace porządkowe na kuchni, zapleczu i w magazynie, zmywanie naczyń stołowych i kuchennych oraz dodatkowo: organizacja stanowisk pracy, praca na kuchni (pomoc w sporządzaniu i wydawaniu potraw - mile widziane doświadczenie w robieniu pizzy).

Przeważnie praca weekendowa piątki, soboty i niedziele w godzinach popołudniowych 14-21.

Wymagania

* Dyspozycyjność,
* Aktualne badania + książeczkę sanepidowska,
* Podstawowa znajomość funkcjonowania gastronomii.

Mile widziane osoby studiujące z doświadczeniem w branży gastronomicznej.

Oferujemy

CV proszę wysyłać w formacie .doc .docx lub .pdf za pomocą portalu.