Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku Specjalista ds. BHP

Kostrzyn nad Odrą

, Experum HR

Specjalista ds. BHP

Opis stanowiska

 nadzór nad stanem bezpieczeństwa oraz kontrola warunków pracy i przestrzegania zasad BHP,
 pełnienie funkcji doradczej w zakresie BHP, udzielanie informacji o ryzyku zawodowym, udział w ocenie ryzyka zawodowego,
 ścisła współpraca z kierownikami działów firmy w celu zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa,
 koordynowanie projektów usprawniających funkcjonowanie BHP w organizacji oraz prowadzenia działań edukacyjnych w tym zakresie,
 prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością BHP.

Wymagania

 wykształcenie minimum średnie w zakresie BHP,
 co najmniej 3- letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
 znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
 wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia,
 zaangażowanie oraz umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków.

Oferujemy

 ambitne zadania w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
 pracę w międzynarodowym środowisku,
 prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie.