Branża

  • Handel / Sprzedaż

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Nowa Huta)
    (31-752)

Praca na stanowisku Sprzedawca

Kraków (Kraków-Nowa Huta)

, Megana Sp. z o.o.

Sprzedawca

Opis stanowiska

- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa sali sprzedaży

Wymagania

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy

Sieć sklepów spożywczych AVITA poszukuje sprzedawców na poniższe lokalizacje:
Rynek Kleparski 5 - 12 421 96 42
ul. Pilotów 22 - 12 413 21 43
ul. Skarżyńskiego 6 - 12 640 37 20
os. II Pułku Lotniczego 1 - 12 681 31 66

Oferujemy zatrudnienie na pełny etat. Praca zmianowa.
Wynagrodzenie: 1750 brutto + 150 brutto stała premia + premia uznaniowa.

Wymagamy aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Mile widziani studenci zaoczni.