Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Kierowca C+E

Pszczyna

, Nefaria-Trans Edyta Sowa

Kierowca C+E
Pszczyna

Opis stanowiska

Firma Nefaria-Trans Edyta Sowa poszukuje pracownika na stanowisku Kierowca na przerzutach.

Wymagania

- prawo jazdy kat. C + E
- doświadczenie w kierowaniu pojazdem C+E
- kurs na przewóz rzeczy
- karta kierowcy
- uprawnienie ADR na cysterne
- aktualne zaświadczenie lekarskie i badania psychotechniczne
- niekaralność, uczciwość i zaangażowanie

Oferujemy

- Umowę o pracę
- Atrakcyjne, terminowe wynagrodzenie
- Pojedyncze obsady