Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Lubin
    (59-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. HR

Lubin

, Human Services

Specjalista ds. HR
Lubin

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY WARTOŚCIOWEGO PRACOWNIKA:
• z wykształceniem min średnim w kierunku ZZL lub pokrewnym,
• z dobrą znajomością MS Office, w szczególności Word, Excel i PowerPoint,
• systematyczny, dyskretny i rzetelny w działaniu, z własną inicjatywą,
• z bardzo dobrą umiejętnością komunikacji i współpracy w zespole,
• z elastycznością i łatwością dostosowywania się do zmieniających się warunków.

Wymagania

• 2 lata doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku w branży pośrednictwa zatrudniania pracowników i obcokrajowców,
• umiejętności poszukiwania nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
• umiejętności zarządzania i aktywnego budowania bazy kandydatów,
• udziału w planowaniu działań rekrutacyjnych, redagowaniu i zamieszczaniu ogłoszeń,
• znajomości prowadzenia rekrutacji i zatrudniania oraz weryfikacji dokumentów kandydatów,
• pozytywnego nastawienia do nowych wyzwań,
• umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

• umowę o pracę po okresie próbnym (3 miesiące),
• satysfakcjonujące wynagrodzenie zależne od zaangażowania w wykonywaną pracę,
• dodatkowe ubezpieczenie,
• rozwój umiejętności HR podparty szkoleniami i kursami,
• dobrą atmosferę, pyszną kawę i owocowe poniedziałki.